خانه

Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Foshan Wandaye Machinery Company Limited در سال 2002 تاسیس شده است ، با ترکیبی از تحقیق و توسعه علمی ، طراحی پروژه ، تولید ، نصب و خدمات رفع اشکال ، یکی از بزرگترین شرکت تحقیق ، توسعه و تولید تجهیزات حذف کننده آهن است ، واحدهای تولیدی بزرگ تعیین شده است معادن و شرکتهای تولید سرامیک.شرکت دارای یک سیستم مدیریت سازمانی دقیق و کامل و سیستم مدیریت کیفیت محصول ، دارای یک تیم عملیاتی ، مبارزه متحد ، پیشگام و تیم مدیریتی پیشرو ، دارای یک گروه ماهر ، یک سبک عالی از پرسنل علم و فناوری ، یک تیم پرسنل با کیفیت بالا دارد بدون ترس برای تحمل سختی و توانایی جنگیدن.محصولات عالی و چشم انداز بازار گسترده ، پایه ای محکم برای توسعه شرکت ایجاد می کند.

 

Wandaye در ساخت تجهیزات آهن پانسمان سنگ معدن تخصص دارد ، محصولات اصلی عبارتند از: دوغاب پودر سرامیک ، تجهیزات حذف آهن لعاب ؛سخت افزار ، پلاستیک ، تجهیزات حذف آهن مواد غذایی ؛صفحه مغناطیسی با مقاومت بالا ، میله ، جعبه حذف آهن ، شیار حذف آهن ؛و همچنین انواع مواد مغناطیسی و غیره.محصولات به طور گسترده ای در معدن ، نیرو ، مواد ساختمانی ، شیشه ، سرامیک ، مواد شیمیایی و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و به ایالات متحده ، انگلیس ، آفریقای جنوبی ، سنگاپور ، مالزی ، مصر و سایر کشورها یا مناطق صادر می شوند.

 

این شرکت در همکاری طولانی مدت با تعداد زیادی از مشتریان جدید و قدیمی ، تجربیات غنی و انباشته ، محصولات این شرکت را در صنعت منحصر به فرد تر کرده و مورد پسند اکثر کاربران قرار گرفته است.شرکت همیشه به "عالی ، پیگیری از کمال" روحیه شرکت ، پس از سالها توسعه ، همیشه پایبند به تلاش برای بقا با کیفیت ، به دنبال توسعه توسط علم و فن آوری ، مدیریت کارآمد مدیریت ، نام تجاری خود را برای کلاس اول ایده مدیریت است ، رهبر صنعت در کیفیت محصول است.

 

به عنوان یک تولید و فروش ادغام شرکت های تولیدی ، wandaye با محصولات با کیفیت بالا ، فن آوری پیشرفته تولید ، کیفیت عالی محصول ، خدمات پس از فروش عالی ، که مبتنی بر پشتیبانی و اعتماد کاربران است ، برای سرعت بخشیدن به سرعت توسعه ، مارک معروف ملی ، به شرکت درجه یک جهان.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت تجهیزات ساختمانی Foshan Wandaye ، آموزشی ویبولیتین ، که در سال 2002 تاسیس شد ، با ترکیبی از تحقیقات علمی و توسعه ، طراحی پروژه ، تولید ، نصب و راه اندازی و اشکال زدایی ، یکی از بزرگترین شرکت تحقیقاتی ، توسعه و ساخت تجهیزات دفع آهن است. واحدهای تولید معادن بزرگ و شرکتهای تولید سرامیک. شرکت دارای سیستم مدیریتی دقیق و کامل سازمانی و سیستم مدیریت کیفیت محصول می باشد ، یک تیم مدیریتی عملی ، مبارزه متحد ، پیشگام و پیشرو است ، دارای یک گروه ماهر ، دارای سبک و سیاق خوب از پرسنل علم و فناوری ، دارای یک تیم پرسنلی باکیفیت است. بدون ترس از تحمل سختی ها و توانایی جنگیدن. محصولات عالی و چشم انداز بازار گسترده پایه و اساس محکمی را برای توسعه شرکت ایجاد می کند.

Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : WDY

تعداد کارمندان : 200~300

فروش سالانه : 400000-600000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها چین Foshan Wandaye Machinery Equipment Co.,Ltd گواهینامه ها